kepuryte naujagimiui

Skelbimo nuotraukos

Owner Information

Smelinukas (Smelinukas)
Registracijos data: 16.11.2022
Personalinis adresas: https://www.siauliuskelbimai.lt/smelinukas1/
Vardas: Smelinukas
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius
Telefonas: (3706) 541-546
Interneto svetainė: https://www.smelinukas.lt/
Bendra
Pavadinimas: kepuryte naujagimiui
Būklė: Nauja
Aprašymas:
Kūdikių kepurės reikalingos ne tik einant į lauką, bet kartais jos reikalingos ir būnant namuose. Šiuolaikinės kūdikių kepurės ne tik suteikia šilumos ir yra patogios dėvėti, bet ir išsiskiria stilingu ir gražiu dizainu. Prieš perkant kūdikių kepures, būtina atsižvelgti į medžiagą, dydį ir dizainą.
 
Skirtingos kūdikių kepuraičių medžiagos
 
Kūdikių kepuraitės turi atitikti aukščiausius kokybės standartus, kad nesukeltų kūdikiams diskomforto. Kūdikių kepurėms gaminti paprastai naudojama medvilnė, kuri yra patogi, maloni, lengva, pralaidi orui ir tinkama alergiškiems ar sergantiems odos ligomis kūdikiams. Kūdikių kepurės gali būti pagamintos iš 100 proc. medvilnės arba su pūkuotu vidumi (šaltesniam laikotarpiui).
 
Merino vilna yra dar viena populiari kūdikių kepuraitėms gaminti skirta medžiaga. Jos idealiai tinka rudeniui ir žiemai, tačiau gali būti dėvimos ir kitais metų laikais. Merino vilna yra išskirtinių savybių turinti medžiaga. Ji sugeria ir išgarina vandenį, nesudrėksta. Merino vilnos kepurės palaiko optimalią temperatūrą kūdikiams, nes yra pralaidžios orui, puikiai apsaugo nuo temperatūros pokyčių ir yra atsparios drėgmės sugėrimui. Ji labai higieniška, hipoalerginė kūdikių odai, minkšta, maloni liesti, puri, lengva ir šilta. Vilna yra gamtos produktas, todėl natūraliai atitinka aukščiausius kokybės standartus.
 
Kūdikių kepurės - taip pat įvairių rūšių
 
Galima rinktis iš plataus kepuraičių, tinkančių įvairioms progoms, veikloms, metų laikams ir renginiams, asortimento. Siūlome įvairių "Sandpiper" gaminių:
 
Kūdikiams skirtas kepures be raištelių. Šios kepurėlės kūdikiams pagamintos iš medvilnės - idealios medžiagos kūdikiams ir mažiems vaikams. Galite rinktis vienspalves, įvairiaspalves, raštuotas ir raštuotas.
 
Kepurė turi raištelius. Tradicinė kūdikių kepuraitė, dengianti ausis. Šios kepuraitės paprastai gaminamos iš 100 proc. medvilnės, o priekyje gali būti prisiūta balta juostelė.
 
Kepurė su snapeliu. Tai optimalus žiemos viršutinis drabužis, skirtas užsiėmimams lauke. Beanie kepurė yra pagaminta iš merino vilnos, todėl ji yra ir patogi, ir maloni (nei per šalta, nei per karšta). Jos gerai priglunda prie kūdikio ausų ir kaklo.
 
Turbaninė kepurė. Tai gražios kepuraitės mažoms mergaitėms. Jos pasiūtos iš minkšto, elastingo audinio. Jos gali puikiai papildyti oficialesnį ansamblį.
 
"Smlinukas" siūlo kūdikių kepuraites visiems metų laikams, progoms ir amžiui, kokybiškos medžiagos, be siūlių ir madingos kepurės tinka kiekvienam vaikui.
 
Kūdikių kepurės su atvirkštinėmis siūlėmis labai rekomenduojamos dėl vaiko patogumo ir saugumo.
 
Vasarinės kepurės su apsauga nuo kaklo ir apsaugos nuo saulės faktoriumi (SPF) yra populiarus ir labai funkcionalus pasirinkimas.

Kepurės kūdikiams
Adresas
Šalis: Lietuva
Miestas: Vilnius