Mokamos paslaugos

Mokamos Paslaugos bei jų naudojimosi tvarka yra apibūdinta ir nurodyta svetainėje, o jų kaina nurodyta kiekvienos Mokamos Paslaugos užsakymo puslapyje.

Vartotojas supranta ir sutinka, kad Mokamos Paslaugos gali būti teikiamos tik po to, kai Vartotojas sumoka „Siauliuskelbimai.lt“ už šias paslaugas, svetainėje nurodyta tvarka.
 
„Siauliuskelbimai.lt“ turi teisę, bet kada vienašališkai pakeisti užmokesčio už bet kurias Mokamas Paslaugas dydį bei mokėjimo tvarką.
 
„Siauliuskelbimai.lt“ pasilieka teisę apriboti arba sustabdyti Vartotojo galimybę naudotis Mokamomis Paslaugomis, jei Vartotojas nesilaiko svetainėje nurodytų taisyklių.

Užmokestis už skelbimus ir turinį, kurie buvo panaikinti ar pašalinti dėl to, jog Vartotojas nesilaikė svetainėje nurodytų taisyklių, negrąžinamas.

„Siauliuskelbimai.lt“ turi teisę profilaktinių darbų metu apriboti arba nutraukti Paslaugų teikimą neribotam laikui. Tokiu atveju Vartotojas, besinaudojantis Mokamomis Paslaugomis, yra informuojamas apie profilaktinių darbų pradžią pranešimu (elektroniniu paštu ir/ar kitokiu pranešimu). Tokiu atveju „Siauliuskelbimai.lt“ gali, tačiau neprivalo, pratęsti Mokamų Paslaugų teikimą Vartotojui tam laikotarpiui, kurį jos nebuvo teikiamos arba neatlygintinai suteikti Mokamas Paslaugas, analogiškas nesuteiktoms Mokamoms Paslaugoms (jei Mokamos Paslaugos nėra tęstinio pobūdžio).
 
Už Mokamas Paslaugas Vartotojas gali sumokėti:
1) per Mokėjimai.lt;
2) padarydamas bankinį pavedimą.
 
Rekvizitai:
Gavėjas: UAB ‘‘Stikluva‘‘
A/S: LT98 7044 0600 0233 1475  Bankas: AB SEB bankas
Įmonės kodas: 145847296

Skelbimo iškėlimas
Užsakius šią paslaugą skelbimai bus rodomi sąrašo viršuje, nepriklausomai nuo jų įkėlimo datos.
Kuo didesnis skelbimo iškėlimo lygis ir ilgesnis paslaugos užsakymo laikotarpis, tuo aukščiau ir ilgiau skelbimas bus rodomas.
 
Skelbimo paryškinimas
Užsakius šią paslaugą, Jūsų skelbimas išsiskirs iš kitų ryškia spalva. Jis taps dar labiau pastebimas ir padidins Jūsų galimybes sulaukti didesnio susidomėjimo.
 
Skelbimo aktyvavimas
Baigiantis skelbimo galiojimui, galėsite jį vėl aktyvuoti, sumokėjus atitinkamą mokestį.

Papildomos reklamos galimybės:
•    Suteikite galimybę Jūsų prekiniam ženklui tapti dar labiau žinomu. Siūlome mūsų svetainėje reklamuoti Jūsų prekinio ženklo banerį.
•    Efektyvi reklama socialiniuose tinkluose padeda sukurti aktyvią klientų auditoriją, išlaikyti susidomėjimą. Mes siūlome papildomai, mūsų facebook puslapyje reklamuoti savo renginį. Už sutartą mokestį galite pasirinkti norimą reklamos trukmę ir laiką. Jūsų renginys bus pažymėtas ženklu „Paryškinta“. Galimybė pasiekti net iki 20000 vartotojų.
•    Dėl reklamos įkainių prašome susisiekti su mumis, svetainėje esančiais kontaktais.
Prisijungti
Vartotojas
Slaptažodis
or Registracija
Pamiršote slaptažodį? Priminti